Marki Frosch: Chronimy morza I oceany

Kampania telewizyjna promująca nasze wartości związane z odpowiedzialnością ekologiczną.

Marka FROSCH jest dobrze znana ze swoich ekologicznych produktów czyszcząco pielęgnacyjnych już od 1986 r.

We wrześniu tego roku marka Frosch rozpoczyna w Polsce kampanię telewizyjną w celu promowania swoich butelek wykonanych w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu.

Marka Frosch kojarzy się Polakom z ekologicznymi produktami czyszczącymi, nie zawierającymi mikroplastiku. Produkty marki Frosch napełniane są w butelki nadające się w 100% do recyklingu i pochodzącymi z recyklingu.

Jest to sposób marki FROSCH na zatrzymanie plastiku w zamkniętym obiegu recyklingu, aby zapobiec jego przedostaniu się do mórz i oceanów.

Frosch - ekologiczna czystość w Twoim domu

FROSCH jest marką oferującą ekologiczne produkty do czyszczenia i pielęgnacji, niezawierające mikroplastiku, napełnione w butelki nadające się w 100% do recyklingu i pochodzących z recyklingu. Dzięki temu FROSCH gwarantuje zatrzymanie plastiku w zamkniętym obiegu recyklingu, zapobiegając jego przedostaniu się do oceanu.

Marka FROSCH to skuteczna alternatywa dla konwencjonalnych produktów do czyszczenia, zapewniająca maksymalną kompatybilność ze środowiskiem.

Dbamy nie tylko o czystość Twojego domu, ale także o dobro naszej planety.

Jeśli też chcesz się zaangażować, aby nasza planeta stała się lepsza sprawdzaj treści na naszej stronie internetowej!

100% w butelkach NIE w morzach i oceanach

Z każdej butelki produktu Frosch robimy nową butelkę Frosch – gospodarka zamkniętego obiegu z butelkami nadającymi się w 100% do recyklingu i pochodzącymi z recyklingu.

Nasze zobowiązanie: wnosimy wkład w zrównoważony rozwój naszej planety nadając plastikowym odpadom wartość.

Fala inicjatyw na rzecz zrównoważonego rozwoju i poprawy jakości środowiska.

Nasza inicjatywa na rzecz plastiku z recyklingu ma na celu nadanie plastikowi wartości, abyśmy przestali postrzegać go jak odpad i ponownie wykorzystywali w cyklu produkcyjnym.

Dzięki tej pionierskiej inicjatywie udało nam się wprowadzić na rynek 300,000,000 butelek wyprodukowanych w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu.